ניתוחים פלסטיים

אתם נמצאים ב: כל מה שרציתם לדעת על ניתוחים פלסטיים > ניתוחים פלסטיים מאמרים > החלטה על ניתוחים פלסטיים

החלטה על ניתוחים פלסטיים

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook

מי שרוצה לעבור ניתוחים פלסטיים, יודע שהדרך לשם, אף פעם איננה קלה. לא מדובר רק בדרך הנפשית שצריך לעבור, כל אחד בינו לבין עצמו, אלא גם מדובר גם במה שאפשר לכנות "הרופאים שרוצים לשנות הכל", אם הגענו כבר לרופא, כדי לשנות דבר מה, שלא נתפלא אם הם חשבו בשבילנו על שינויים גדולים יותר.

רפואת ניתוחים פלסטיים


הרפואה הפלסטית מאפשרת כיום, שינויים מרחיקי לכת, באמצעות ניתוחים פלסטיים. לעיתים שינויים אלו פשוטים מאוד אך עם זאת גדולים, עד כדי כך, שיש רופאים אשר מציעים לנו לעבור שלל של שינויים רק בגלל שיש באפשרותם לבצע אותם. אנחנו כמובן נצטרך להתמודד עם זה, על מנת שלא נגיע למצב, בו אנו נכנסים לשינוי אסתטי קטן, ונצא אחרי שורה של ניתוחים פלסטיים, בלי שנכיר את עצמנו.

כיצד יודעים מיהו רופא פלסטי, שירצה לנתח אותנו בשם היכולת של הרפואה הפלסטית לבצע את הניתוחים ומי הרופא שיבצע אותנו כי אנחנו זקוקים לשינוי? האמת היא, שזה לא קשה להבחין בהבדלים בין סוגי הרופאים, כל מה שצריך זה להיפגש עם הרופא המנתח, להקשיב לו, ולראות מה הוא מציע לנו, וכיצד הוא מציע לעשות זאת.

רופא שיקשיב לנו, ויחליט כיצד אנו יכולים להיראות טוב יותר, באמצעות מה שאנו מבקשים בלבד, זה הרופא אשר בוודאי לא יציע לנו להיכנס לשורה של ניתוחים פלסטיים ללא צורך. רופא, אשר יציע לנו שורה של ניתוחים, כי לא הפנים שלנו זקוקות לשינוי למרות שהן נראות צעירות לגילנו או השדיים זקוקים פתאום להגדלה, הוא כנראה רופא שיעדיף את הניתוחים על פנינו, שלא נגיד שהוא מעדיף משהו אחר.

סיכום ניתוחים פלסטיים


לסיכומו של דבר, חשוב להבחין בין רופא המבקש את טובתנו, לבין רופא המבקש את טובת כיסו או במקרה הטוב, את טובת הצלחתו המקצועית בלבד. הצורך בשינויים אסתטיים, הוא צורך טבעי ומובן, אך אין זה אומר, שעלינו להפוך את גופנו לבמה עבור ניתוחים פלסטיים שונים, שאין בהם צורך, לא לנו ולא לגופנו.

  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS