ניתוחים פלסטיים

אתם נמצאים ב: כל מה שרציתם לדעת על ניתוחים פלסטיים > ניתוחים פלסטיים מאמרים > הכנות לקראת ניתוח פלסטי

הכנות לקראת ניתוח פלסטי

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook
כאשר אנו נכנסים אל ניתוח פלסטי, עלינו להכין את עצמנו. ניתוחים פלסטיים, הם ניתוחים בעלי אופי שונה מבחינה מהותית מניתוחים אחרים, על כן, יש להתכונן אליהם בהתאם. הכנה לניתוח פלסטי, היא לא רק מבחינה פיזית, אלא גם מבחינה נפשית. מכאן שכל הכנה צריכה להיות יסודית ואמיתית.

ניתוחים פלסטיים, הם ניתוחים אשר במהלכם עורכים שינוי מסוים באיבר בגוף. השינוי נובע מצורך נפשי או פיזי, כתוצאה מפגם מולד, חבלה או כל סיבה אחרת. כאשר בוחרים לעבור ניתוחים פלסטיים, בוחרים בעצם להשתנות, אך השינוי איננו רק פיזי כפי שנדמה, אלא גם שינוי פנימי. זה יכול להיות שינוי קיצוני, שידרוש לא מעט טיפול מקדים, וטיפול אחרי הניתוח.

אז איזו הכנה צריך לעבור, מנותח לפני ניתוחים פלסטיים? מבחינה פיזית, צריך לעבור בדיקות פיזיות שיבחנו האם אנו מתאימים לעבור ניתוחים פלסטיים, בנוסף יש להפסיק לעשן, במידה ואנו נוטלים תרופות מסוימות, יש לעדכן בכך את הרופאים המנתחים, ולבדוק האם ניתן להפסיק את נטילת הכדורים לתקופה מה. בימים שלפני הניתוח, יש להכין תיק לימי האשפוז, לדאוג שמישהו יהיה איתנו בתקופת האשפוז, וכמובן צריך לצום לפני הניתוח.

מבחינה נפשית, ההכנה שלנו לפני ניתוחים פלסטיים, היא גדולה לא פחות. עלינו להיות מוכנים לקושי של הניתוח, עלינו להכין את עצמנו לימי האשפוז והתאוששות שיבואו אחרי הניתוח, ועלינו להכין את עצמנו לשינוי הפיזי שנעבור בעקבות הניתוח. לעיתים זה ידרוש מאיתנו עזרה של חברים ומשפחה, ואפילו טיפול פסיכולוגי. כל עזרה שכזו, תהפוך את הימים שלנו, לקלים ופשוטים יותר.

הכנה טובה לניתוח, יכולים להפוך אותו לקל ופשוט יותר. ניתוחים פלסטיים, אינם דבר קשה אך הם דורשים הרבה עבודה עצמית והרבה כוח נפשי. מי שמתכוון לעבור ניתוח פלסטי, צריך להיות מוכן הן לניתוח והן לשינוי שיחול בעקבותיו. על כן, הוא צריך להכין את עצמו, משתי הזוויות, וכך הוא יעבור את כל התהליך, מלפני ואחרי הניתוח, בצורה הטובה ביותר.

לקריאה נוספת של מאמרים אודות ניתוחים פלסטיים.
  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS