ניתוחים פלסטיים

אתם נמצאים ב: כל מה שרציתם לדעת על ניתוחים פלסטיים > ניתוחים פלסטיים מאמרים > הצעות לניתוחים פלסטיים

הצעות לניתוחים פלסטיים

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook

יש משפט שאומר שאף אחד לא מושלם. מכירים את המשפט? כמובן. כל אחד מכיר אותו וכל אחד יודע על את הדברים שהוא לא אוהב בעצמו. הבעיה היא שמאז שהתקדמנו בעולם הניתוחים הפלסטיים אנשים מנסים להפוך את עצמם למושלמים או לפחות ליותר טובים ממה שהטבע נתן להם בלידה.

למרות חוסר המושלמות השאיפה לשם תמיד היתה ותמיד תשאר. אם פעם אנשים היו מרגישים פחות טוב עם עצמם בגלל אף גדול או חזה קטן או כתמי פנים, היום אפשר לעשות הכל ולסדר כל פגם פסלטי בגוף בעזרת ניתוח לא ארוך ופשוט. עולם הניתוחים הפלסטיים התקדם וממשיך להתקדם מדי שנה והכף עוד נטויה.

מספר הצעות לניתוחים פלסטיים


ניתוחים פלסטיים בפנים: בפנים אפשר לראות נשים שמרימות את עצמות הלחיים, עושות מתיחת פנים על מנת להראות צעירות יותר, הוספת בוטוקס לעור הפנים על מנת להעלים קמטים, בוטוקס בשפתיים על מנת לעשות את השפתיים שלהן מלאות וחושניות יותר, הצמדת אוזניים למי שיש אוזניים בולטות

ניתוחים פלסטיים בפלג גוף עליון: ניתוח הגדלת חזה או הקטנת חזה למי שלא מרגישה עם החזה שלה במיטבה ורוצה לשנות אותו לפי ההרגשה שלה, הקטנת היקפים ושאיבת שומן למי שיש לה בטן או בידיים עם "צמיגים" ורוצה לחטב אותה לאו דווקא בדרכי כושר.

ניתוחים פלסטיים בפלג גוף תחתון: שאיבת שומן וצלוליטיס מהשוקיים – ניתוח שמוכר מאוד לנשים בעיקר.

בנוסף יש ניתוחים של הסרת שיער, הסרת משקפיים בלייזר, ניתוחים נגד התקרחות.

מה שאומר שהטבע הוא כבר לא הקובע הראשי איך כל אחד ואחד יראה, אפשר לשנות כמעט הכל ולעשות כמעט כל מה שרוצים בגוף על מנת להרגיש טוב יותר ולהעלות את רמת הבטחון העצמי.

  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS