ניתוחים פלסטיים


הצרת היקפים

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook
יותר ויותר נשים, מבקשות לעבור בשנים האחרונות טיפולי הצרת היקפים. טיפול הצרת היקפים גורם לגופן, להיראות רזה יותר, מעצב את גופן, והופך אותן לאטרקטיביות יותר בעיניי עצמן ובעיניי החברה. ככל שהזמן חולף, טיפולי הצרת היקפים הופכים פשוטים וקלים יותר לביצוע, ועל כן, הטיפול הופך נוח יותר.

טיפול הצרת היקפים, הא לסלק תאי שומן שגורמים לגוף להיראות שמן וכבד יותר. טיפול הצרת היקפים, מסלק את אותם תאים, בלי לפגוע בתאי דם, רקמות עור, או בכל דבר אחר, שעלול לסכן את הגוף. טיפול הצרת היקפים, הינו טיפול פשוט, שנעשה בלי שמתבצע טיפול פולשני אל הגוף, ועל כן, הוא גם לא כואב.

טיפול הצרת היקפים

טיפול הצרת היקפים, מתבצע באמצעות אולטרא סאונד. קרני האולטרא פוגעים בתאי השמן והורסים אותם. קרניים אלו אינן חמות, ועל כן הן אינן יכולות לגרום לצלקות או לכוויות אצל הפציינטית. הפעולה שלהן מאוד פשוט. הן פוגעות בתאי השומן, מזעזעות אותם, גורמות לשומן להתפזר בפלזמת הדם, משם הן מועברות לכבד, ומסולקות מהגוף בהליך טבעי.

טיפול הצרת היקפים, לוקח בין שעה לשעה וחצי. הוא מתבצע על ידי רופא מומחה, שמבצע אבחון של תאי השומן קודם לטיפול. אחרי הטיפול, אין צורך בהליך החלמה כלשהו, והמטופלת יכולה לחזור אל שגרת חייה, בלי כאבים, ובלי תאי שומן מיותרים. במידה והמטופלת לא חשה טובה, יש לדווח על כך באופן מיידי לרופא.

טיפול הצרת היקפים, הוא טיפול נוסף, במסכת טיפולים, שמטרתם לעצב את הגוף, להפוך אותו לרזה יותר ויפה יותר. כמובן שטיפול זה, איננו מספיק כדי להישמר רזה. בנוסף לטיפול זה, יש לבצע אימוני כושר ולשמור על תזונה נכונה. אך טיפול הצרת היקפים, הוא דרך טובה להתחיל בתהליך של שינוי גופני, שינוי שסופו בגוף רזה ויפה.

  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS