ניתוחים פלסטיים


ורידים ברגליים

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook
לא מעט נשים סובלות בימנו, מתופעה שנקראת ורידים ברגליים. תופעה זו פוגעת במראה האסתטי שלהן, ואף עלול לגרום להן לבעיות בריאותיות שונות. הרפואה המודרנית, יודעת להתמודד עם תופעה זו, טוב יותר מאשר בעבר, באמצעות טיפולים פשוטים וקלים, אשר מחזירים את הרגליים למצבם הקדום, תוך זמן קצר מאוד.

תופעת ורידים ברגליים היא תופעה ידועה מאוד. הרבה נשים סובלות מהן.תופעה זו, גורמת להבלטת ורידים כחולים ואדומים ברגליים, ומציגות את הורידים ברגליים, כמו היו נחלים. תופעה זו מאלצת נשים רבות, לא ללכת עם שמלות וחצאיות כפי שהן רוצות, על מנת שמראה רגליהן לא יתגלה. מה שכמובן, גורם להן אי נוחות אישית.

תופעת ורידים ברגליים

כיצד מופיעים ורידים ברגליים? יש לתופעה זו מספר סיבות. הראשונה, נשים שעומדות או יושבות זמן ממושך במשך היום. הלחץ על הרגל במצב זה הוא גדול, ואם מדובר בפעולה שמתבצעת כל יום, אזי שהורידים ברגליים, לא יחדלו מלהופיע. על מנת להימנע ממנה, עם כן, אסור לעמוד זמן ממושך, ויש לשבת בתנוחות שונות, בלי ליצור לחץ על הרגל.

סיבה שנייה היא, שומן. נשים בעלות משקל, סובלות מלחץ על הרגליים, כתוצאה מהמשקל שלהן. לשם כך, עליהן לבצע פעילות ספורטיבית מגוונת, הן כדי להפחית את משקלן, והן כדי שמשקל גופן לא ילחץ על הרגליים שלהן. כמובן שכל פעילות ספורטיבית צריכה לקבל אישור מרופא. בכל אופן, פעילות ספורטיבית עקבית, ממושכת, אמורה להעלים ורידים ברגליים.

ורידים ברגליים, היא איננה רק תופעה אסתטית, אלא גם בעיה רפואית, היא יכולה ליצור דלקות וכאבים כרוניים. יש לטפל בבעיה בהקדם, על מנת שהבעיה לא תתפתח. לא פעם בעיה זו יוצרת נימים ודליות, אשר פוגעים ברגליים בטווח הקצר והארוך. ככל שתקדימו לטפל בבעיה, כך היא תוסר ממכן, תוך זמן קצר מאוד.

  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS