ניתוחים פלסטיים


טיפולי הצרת היקפים

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook

טוב אז כולנו מסכימים שהדבר הכי טוב בעבורינו להורדת שומן שהצטבר בגוף, הוא דיאטה נוקשה ביחד עם התעמלות אינטנסיבית.

אבל הרבה פעמים בחיי היום יום שלנו, אין לנו אפשרות למצוא את הזמן, את הנכונות ואת כוח הרצון הדרוש כדי לעבור דיאטה קפדנית ולעשות כושר על בסיס קבוע. ועדיין היינו רוצים להיפטר מעודפי השומן האלו, שמונעים מהג'ינס הכי יפה שלנו, לעלות עלינו.

הצרת היקפים היום

היום כבר לא צריך לשכב על שולחן הניתוחים כדי לעבור הליך של הצרת היקפים, באמצעות תהליך פשוט של חימום השומנים על ידי מכשיר האולטרסאונד, אפשר להגיע במהירות לתוצאה המבוקשת.

אפשר בהחלט להגיד, שהטכנולוגיה של היום הצליחה לפטור לנו הרבה בעיות בחיים ואחת מהן היא בעיית השומנים המצטברים שפשוט מתעקשים לא לרדת משם.

הצרת היקפים באמצעות חימום

הצרת היקפים באמצעות חימום הינה תהליך המבוסס על שיפור והאצת התהליכים הטבעיים בגוף להמסת השומן, האצת קצב מחזור הדם, הזנה של חמצן ומינרלים, חידוש רקמות וניקוז טבעי של עודפי השומן.

הצרת היקפים מאפשרת גם שיפור המראה של עור רפוי.

הצרת היקפים היא הליך פשוט וללא כאב, במהלך הטיפול המטופלים מדווחים על הרגשה הדומה לקבלת עיסוי עמוק וחימום האיזור, לפעמים מלווה בעיקצוצים קלים. זמן הטיפול נע בין 6 עד 10 מפגשים.

אז אולי עכשיו לאחר שכבר עברתם הליך של הצרת היקפים אפשר להתחיל בדיאטה חדשה, לחזור למשטר תרגילי ההתעמלות? כי עכשיו כבר יש על מה לשמור, הג'ינס הצמוד יוצא מהארון.

  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS