ניתוחים פלסטיים

אתם נמצאים ב: כל מה שרציתם לדעת על ניתוחים פלסטיים > ניתוחים פלסטיים מאמרים > טיפול בבעיית צלוליטיס

טיפול בבעיית צלוליטיס

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook

כידוע יש השפעות משלו, השפעות אלו נראות במקומות שונים בגוף, הכל שאלה איך מתמודדים עם השפעות אלו. יש מי שבוחר להתכחש להן, יש מי שבוחר להתעמת איתן, ויש מי שחי איתן בשלום. הגיל כידוע עושה את שלו, את הזמן אי אפשר לעצור, אך מה שכן, אפשר לנסות להפוך את החיים לפשוטים יותר, גם כאשר הוא עושה בשלו.

אומרים שחיינו מתחילים את הספירה לאחור, ברגע שאנו נולדים. אמירה זו נכונה, אך האמת היא, שעד גיל מסוים אנו לא חשים בכך. מגיל מסוים, אנחנו יכולים להרגיש צעירים ושלווים, ואז לאט לאט הכל יתהפך, ופתאום נרגיש כיצד הגיל משפיע עלינו, ופוגע בנו. מה עלינו לעשות אז, כיצד עלינו לנהוג, ומה משתנה בנו?

תופעת צלוליטיס

נקח למשל דבר פשוט כמו צלוליטיס. לא מעט נשים סובלות מתופעה שנקראת צלוליטיס, תופעה אשר מופיעה ברגליים, אשר מקשות עליהן, מכאיבות להן, ומשנות את המראה שלהן. צלוליטיס גורמת לרגל להיראות ורודה, נפוחה, ולא אחת גם משאירה אחריה דלקות וזיהומים. כיצד זה קשור לגיל? ובכן יש לצלוליטיס קשר ישיר לשינויים בגיל.

מה זה צלוליטיס

צלוליטיס מתחילה להופיע עם שינויים במשקל, ושינויים של גיל. למעשה, צלוליטיס מתחילה להופיע בגיל שלושים-ארבעים, וללא מעט נשים, זה סימן על כך שהזיקנה דופקת על הדלת ועומדת להיכנס. צלוליטיס, היא תופעה לא נעימה ולא פשוטה, ולהבדיל מתופעות אחרות, אי אפשר גם להתכחש להן, כי גם אם רוצים, היא נמצאת שם.

מה עושים? הולכים לרופא עור, ומבקשים לפתור את הבעיה. ניתן לפתור צלוליטיס, אפילו לעבור טיפול מניעת צלוליטיס, באמצעות משחות, טיפולי אנטיביוטיקה, עיסויים ועוד. מי שבוחרת להתכחש לתופעה זו, עלולה לסבול, לא רק מכאבים, אלא גם ממראה לא נעים, גירודים, ותחושות לא טובות. זו דוגמא כיצד הגיל משפיע, ואסור לתת לו לעשות את זה.

עוד אודות מניעת צלוליטיס
  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS