ניתוחים פלסטיים


טיפול שאיבת שומן

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook
אחרי לא מעט דיאטות ואימונים גופניים, עדיין יהיו אנשים, שיסבלו משומן באזורים שונים בגוף, שומן שלא יירד מהם. זה יהפוך את כל עבודתם לשמירה על המשקל, למתסכלת ומאכזבת יותר. לא משנה כמה ישקיעו בגופם, עדיין יהיו חלקים שלא יסכימו להיענות להשקעה הזאת, ויישארו עם השומנים. לאזורים אלו ישנו טיפול מיוחד, זהו שאיבת שומן.

טיפול שאיבת שומן, הינו טיפול פשוט, שלא לומר שיגרתי. מדובר בטיפול שמתבצע על ידי רופא מנתח המומחה בתחום השומן, לא לפני שעוברים בדיקות שונות, כגון, דם, עור, א.ק.ג, שתן, ובדיקה מדוקדקת של ההיסטוריה הרפואית של המטופל. כדי שהטיפול יצליח, העור חייב להיות גמיש, על מנת שיוכל להימתח, אחרי שהשומן יישאב מהגוף.

שלבי טיפול שאיבת שומן

הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה, בחדר ניתוח רגיל. במהלך הניתוח, הרופא יכניס נקז לגוף, ובעזרת צינורית הוא ישאב מהגוף כמות שומן שלא עולה, על שלוש ק"ג. על מנת שהטיפול יצליח, יש לחזור עליו מספר פעמים, בהתאם לצורך של המטופל. אחרי כל טיפול, ניתן לחזור אל שגרת החיים, אחרי לילה אחד באשפוז. עם החזרה הביתה, יש לשמור על האזור בו התבצע הניקוז, מוגן, ואסור ללחוץ עליו.

טיפולי שאיבת שומן, אפשריים הן לגברים והן לנשים. הוא מתבצע באזורים בהם לא ניתן להשיל משקל, למשל, קרסוליים, רגליים, מותניים, ברכיים, וכמו כן בבטן כמובן. אחרי הטיפול ייתכנו כאבים ורגישויות באזור בו בוצע הטיפול, אי נוחות, ובמקרים קיצוניים, גם דימום. בכל מקרה שכזה, יש לדווח מיידית לרופא המטפל.

חשוב לציין, שטיפולי שאיבת שומן, אינם באים על חשבון תזונה נכונה ושמירה על כושר גופני. טיפולי שאיבת שומן באים בנוסף לכל אלו ורק במקרים שיש צורך. לא כל אחד או אחת יכולים לעבור אותם, והם נעשים רק אחרי בדיקות אצל רופא, והמלצה שלו לעבור אותם. אחרי שעוברים אותם, מרגישים טוב יותר כמובן, אך התחושה הטובה תישמר רק אם שומרים על הגוף ודואגים לא לעלות שוב במשקל.

  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS