ניתוחים פלסטיים


ניתוחים פלסטיים

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook
אך כאשר העניין מגיע לעבור ניתוחים פלסטיים, כדי להיראות דומים לאנשים אחרים, זה כבר בעייתי. ניתוחים פלסטיים, הם עסק רציני מדי, כדי שנהפוך אותם לסוג של בדיחה. אנחנו נולדנו עם גוף מסוים, עם פנים שנראות בצורה מסוימת, כל אחד עם גופו ופניו. לרצות לשנות אותם, זה דבר ברור, אך לשנות אותם כדי להיראות דומים לאחרים, זה כבר בעייתי.

קחו למשל, אנשים שבוחרים לעבור ניתוחי אף כדי שיהיה להם אף דומה לאף של אנשים מוכרים ומוצלחים. הסיכוי לכך הוא כמובן קטן, שום מנתח פלסטי, לא יצליח לעשות אף אחד דומה לשני. כל אף נוצר במבנה מסוים, תואם או לא תואם את הפנים, את זה אפשר לשנות, אך אי אפשר לעשות אף אחד דומה לשני. בוודאי לא שהפנים נראות שונה.

עוד מידע על ניתוחים פלסטיים


אם יש רצון להיראות דומים לאנשים אחרים, אפשר להסתפק בדברים קלים. ניתן לנעול נעליים אופנתיות, ללבוש מעיל דומה, הרי לכך שואפות כל חברות הלבוש באשר הן, שהביגוד שלהן, יהפכו לאופנה, וכולנו נלבש אותם. אך ביגוד דומה זה דבר אחד, פנים או גוף דומים, זה כבר דבר אחר לגמרי, ומסוכן הרבה יותר.

ניתוחים פלסטיים הינם שיבוש חוקי הטבע ולכן רצוי לחשוב טוב מאוד לפני כל החלטה כזאת או אחרת של ניתוח פלסטי האם באמת זה שווה לעשות את אותו ניתוח ולהשאר עם התוצאה לכל החיים. כמובן שיש לקחת את כל הסיכונים ולדרוש את הידע לגבי התוצאות השליליות ולא רק לשמוע את התגובות החיוביות והדברים הטובים של הניתוח. בדקו את כל האופציות והאפשוריות האחרות לפני המפלט של ניתוחים פלסטיים.

  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS