ניתוחים פלסטיים


פטרת ציפורניים

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook
פטרת ציפורניים זהו תחום קצת אפור בתחום של טיפולי אסטתיקה ובריאות. רבים לא יודעים על הטיפול ומזניחים את הציפורניים שלהם ופשוט מתביישים ללכת ברחוב עם סנדלים וכפכפים.
אך חשוב להגיד את זה חד וברור - יש טיפול לציפורניים עם פטריות, פטרת ציפורניים זהו אולי לא תחום שנוגע לכולם ומוכר כמו ניתוחים פלסטיים בכלל והגדלת חזה בפרט, אך רופאים מודעים לתחום וישנם מספר טיפולים לא כואבים שניתן לבצע בקלות.

פטרת ציפורניים - הטיפול

פטריות בציפורניים, או בשמם הרפואי - פטרת ציפורניים, הינן גידול פטרייתי על ציפורניי הרגליים בעיקר. פטרת ציפורניים נגרם על ידי זיהום פטרייתי והוא מהווה בסביבות ה- 20 אחוז מכלל מחלות הציפורניים אצל האדם.

הטיפולים הידועים לגבי פטרת ציפורניים הינם בעקרון ברובם טיפול תרופתי. ישנם מספר כדורים המוכרים כאפקטיביים בטיפול בבעייה זו של הציפורניים. allylamines, azoles ו-undecenoic acid נמצאו כיעילים. חשוב לציין בנוסף כי טיפול תרופתי חייב לבוא אחרי בדיקת מעבדה וסיווג הפטרת לפי התוצאות של בדיקת המעבדה.

אפשר לסכם בכמה מילים שטיפול בפטרת הציפורניים הוא לא קשה וכואב, הוא נגיש וקרוב לכל אחד שסובל מהבעיה הלא נעימה הזאת. פטרת ציפורניים - טפלו בזה, גם אסטתית וגם בריאותית.
  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS