ניתוחים פלסטיים

אתם נמצאים ב: כל מה שרציתם לדעת על ניתוחים פלסטיים > ניתוחים פלסטיים מאמרים > צלוליטיס כבעייה אסתטית או רפואית?

צלוליטיס כבעייה אסתטית או רפואית?

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook
כאשר ניגשים להתעסק עם צלוליטיס, עולה שאלה, האם מדובר בבעיה רפואית-בריאותית, או שמא זו רק בעיה אסתטית. לא מעט דלקות ומחלות עור, מעלות שאלות דומות. הרי אם מדובר בשאלה אסתטית בלבד, אזי שניתן לחיות עם זה. אך אם מדובר בבעיה שהיא גם רפואית, חייבים לטפל בזה.

בעיית צלוליטיס, הינה בעיה, שמוכרת אצל נשים משנות השלושים-ארבעים. העור, ברגליים, ישבן, וירכיים, הופך מנופח, אדמדם, ורגיש. בדרך כלל סובלות מתופעה זו נשים בעלות עודף משקל, או שנשים שאינן מטפלות בבעיות עור באזורים אלו, ואז עלולה להתפתח צלוליטיס עקב כך. גם אם תופעה זו, ניתן להסתיר אותה מתחת לבגדים, הסבל הוא נוראי.

אז האם מדובר בתופעה אסתטית בלבד או שמא יש לה סיכונים בריאותיים? ללא ספק, צלוליטיס, איננה בעיה אסתטית בלבד. אומנם מבחינה אסתטית, נוצר מראה לא נעים, נפוח ואדום, אך הבעיה עצמה, הינה רפואית לכל דבר. צלוליטיס הינה בעיה בעלת משקל רב, ויכולה להשפיע קשה, הן על העור, הן על האזורים בהם היא פוגעת, והן על הבריאות בכלל.

צלוליטיס, הינה נובעת מזיהומים בעור ובתאי השומן של העור, ואם לא מטפלים בהם, אזי שיכולים להיווצר דלקות, נמקים, והתפשטות של זיהומים אלו, אל מקומות אחרים. לכך יש להוסיף, את כאבי הראש, הרגליים, הצמרמורות ותופעות אחרות, שהצלוליטיס יוצרת. כל אלו הופכים אותה לבעיה רפואית ולא אסתטית.

הטיפול בבעיה רפואית, צריך להיות עם כלים רפואיים. אך טיפול צלוליטיס, הינו טיפול משולב. מצד אחד, יש לקחת אנטיביוטיקה, שימנע התפשטות של זיהומים בעור, ומנגד טיפולים של משחות ועיסויים, כדי לטפל בעור הנפוח והרגיש. כל טיפול כמובן, חייב לבוא, אחרי התייעצות עם רופא ובעקבות המלצתו בלבד.

  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS