ניתוחים פלסטיים

אתם נמצאים ב: כל מה שרציתם לדעת על ניתוחים פלסטיים > שאיבת שומן

שאיבת שומן

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook
לא פעם התחלתם לעשות דיאטה, אך כמה שירדתם במשקל, גיליתם שעדיין יש אזורים בגופכם שהדיאטה אינה עוזרת להם, והם נשארים מלאים, מה שהופך את גופכם ללא מאוזן מבחינת המראה. הפיתרון לכך הוא פשוט, ניתוח שאיבת שומן.

בניגוד לעבר, כיום ניתוח שאיבת שומן אינו נחשב לניתוח מיוחד או לא מקובל מבחינה חברתית, אנשים רבים, אשר מבצעים כושר ומתעמלים, מבצעים ניתוח שאיבת שומן, על מנת שגופם ינוע בקלות רבה יותר, ויהיה מאוזן מבחינת השומן בגוף. ניתוח שאיבת שומן, גם עוזרת כמובן, מבחינה חברתית ובתחושת הביטחון העצמית של המנותח.
במכונים איתם אנו עובדים בפורטל, ניתוח שאיבת שומן מבוצע על ידי רופאים מקצועיים, מומחים בתחום הפלסטיקה, אשר יעניקו לכם את הטיפול המסור והטוב, אשר יגרום לכם להרגיש מוגנים מפני כל דאגה.
ניתוח שאיבת שומן, מיועד לאנשים בריאים, בוגרים, אשר סובלים מהצטברות שומנים באזורים

בהם כושר גופני והתעמלות לא יכולה לעזור, אצל גברים מדובר בסנטר כפול, שיפולי הבטן, מותניים, ברכיים, קרסוליים, בעוד שאצל נשים בצלוליטיס. באזורים אלו לא פעם מצטברים שומנים כתוצאה מעליות שלנו במשקל, גם שאנו יורדים במשקל לאחר מכן, השומן הזה לא נעלם אלא אנו ממשיכים לשאת אותו בגופנו.
ניתוח שאיבת שומן, תלוי לא מעט בעור של המטופל. מאחר ומדובר בשאיבה מן הגוף, הרי שעור מתוח עלול להיראות לאחר איבוד השומנים, כעור מדולדל, בעוד שעור גמיש יקבל בטבעיות את השינוי שחווה הגוף. לכן הניתוח מומלץ לבעלי עור גמיש, מעל גיל 18.
בפגישה הראשונה שלכם עם הרופא המנתח, הוא יעבור על התיק הרפואי שלכם, יסביר לכם על הניתוח, יבחן את גופכם, את עורכם, ויבחן האם באמת יש צורך שתעברו ניתוח שאיבת שומן.
במידה וכן, הוא ישלח אתכם לבדיקות דם, שתן, וא.ק.ג, תוצאות הבדיקות יראו האם אתם מתאימים לעבור את הניתוח, וישמשו את הרופא בשעת הניתוח במידת הצורך.

הניתוח מתחיל במתן תרופת הרגעה למטופל, לאחר מכן הרופא ישרטט את גבולות האזור בו שואבים, על מנת לדעת מה הגבולות של האזור בו יהיה הטיפול. בתחילת הניתוח שיבוצע בהרדמה מלאה, יחתוך הרופא חתך קטן של חצי סנטימטר, ויחדיר דרכו צינורית אשר תשאב את השומן אל מיכל שקוף. בכל ניתוח שאיבת שומן, ניתן לשאוב עד 3 ק"ג, על מנת לא לערער את מאזן הנוזלים בגוף. הניתוח עצמו נערך שעתיים, ויש לחזור עליו כל כמה חודשים, על מנת להוריד כמות גדולה של שומן מן הגוף.
אחרי הניתוח, יש להיענות להוראות הרופא. במידה והניתוח נעשה בבטן, אסור לחגור חגורה, על מנת לא לפצוע את הבטן, במידה והניתוח בקרסוליים, הרי שיש לגרוב גרביים אלסטיות, במשך תקופה קצרה.
סיכוני ניתוח שאיבת שומן, הינם סיכונים שעולים מכל ניתוח פלסטי, מדובר בכאבים, נפיחות, הפרשות דם בימים הראשונים, וזיהומים, כל אלו חולפים תוך ימים, כאשר ניתן במידת הצורך להשתמש בתרופות הרגעה ומשככי כאבים.
במכונים איתם אנו עובדים ישמחו, לעזור לכם בכל שאלה על מנת שתוכלו לעבור את הניתוח בצורה הקלה, והפשוטה ביותר. ניתוח שאיבת שומן יכול לשנות את גופכם, ולעצב אותו כפי שתמיד רציתם. יחד עם דיאטה ופעילות גופנית, יראה גופכם כמו שחלמתם.
  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS