ניתוחים פלסטיים

אתם נמצאים ב: כל מה שרציתם לדעת על ניתוחים פלסטיים > ניתוח הצמדת אוזניים

ניתוח הצמדת אוזניים

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook
ניתוח הצמדת אוזניים, נועד לטפל בבעיה של אוזניים בולטות. מדובר בבעיה שנולדים איתה, לא מעט ילדים, לפיה האוזניים בולטות יתר על המידה, ויוצרות לראש מראה לא אסתטי, אשר מהווה לא פעם, מטרה לצחוק ולעג של ילדים אחרים. ניתוח הצמדת אוזניים, מאפשר לילדים, להנאות מאוזניים אשר קרובות יותר לראש, ובכך למעשה הם מקבלים מראה חדש לגמרי.

ניתוח הצמדת אוזניים, תוכלו למצוא מספר מאמרים, שעוסקים בתחום של ניתוחי הצמדת אוזניים. מדובר במאמרים, שיאפשרו לכם להבין יותר לעומק, מתי, איך וכיצד מתבצע הניתוח. מה ההיתרונות של ביצוע ניתוח זה בגיל צעיר, ומה ההבדל בין ביצוע הניתוח בגיל מוקדם לגיל מאוחר. כמו כן, תוכלו לקרוא, כיצד עליכם לטפל באוזניים לפני ואחרי הניתוח, על מנת שתוצאות הניתוח יצאו מושלמות.

ניתוחי הצמדת אוזניים, הינם ניתוחים פשוטים וקלים, אשר מונעים לא מעט עוגמת נפש חברתית עבור הילד, וכמובן עבור הוריו, והן מגבירות את תחושת הביטחון העצמי, הן במקרה של ילדים והן במקרה של מבוגרים, אשר עוברים את הניתוח. אוזניים בולטות, אינן פגם שלא ניתן לטפל בהן, והן כמובן אינן משהו שנאלצים לחיות איתו. ניתן ורצוי לטפל בהן, ובעזרת ניתוח הצמדת אוזניים, הדבר יכול להיעשות בקלות ובפשטות, כפי שתקראו במאמרים אשר באתר.
  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS