ניתוחים פלסטיים

אתם נמצאים ב: כל מה שרציתם לדעת על ניתוחים פלסטיים > ניתוחי חזה > מאמרים ניתוחי חזה > התמודדות עם ניתוח כושל של הגדלת חזה

התמודדות עם ניתוח כושל של הגדלת חזה

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook
כאשר אנו מטיילים ברחוב, ורואים המון נשים אשר ביצעו את הניתוח להגזלת חזה, כמובן אנו אומרים "איזה יופי" תראו איזה יופי הניתוח הצליח לה, הפך אותה לאישה יפה יותר, שינה את חייה ועוד ועוד. אך, עלינו לזכור שיש לא מעט נשים אשר ביצעו את הניתוח, ואצלהם, הניתוח הסתיים בצורה שונה, בכישלון, כישלון בניתוח זה פוגע מבחינה נפשית וכמובן מבחינה פיזית, הדבר האחרון שהיית רוצה שיקרה לך זה אי הצלחה בניתוח הגדלת חזה.

חשוב לדעת שניתוחי הגדלת חזה הינם דבר די נדיר, אך לא מעט הנשים אשר סבלו מתוצאות ניתוח זה, ניתוח הגדלת חזה לא מוצלח משנה את מבנה השד, ומשאיר אותו בצורה לא נכונה, ולעיתים מה שקורה בעצם הוא שהבעיה נמצאת בשד אחד בלבד,, דבר המביא לחוסר סימטריה בין שד לשד, לרוב, הטעויות נוצרות עקב אי מומחיות ונסיון של המנתחים הלא מקצועיים, או מחוסר שיתוף פעולה של המטופלת בעת הניתוח. נוסף על כך, רוב הטעויות הן מתבצעות עקב חוסך ריכוז של המנתח בעת הניתוח, חוסר תשומת לב.

בעת כשלון בניתוח, קיימת בעיה מלבד הבעיה הפיזיתף והיא התוצאות הנפשיות עקב הכשלון בניתוח, הבעיות הנפשיות הינן בעיות של דיכאון, הסתגרות בבית עקב הכשלון בניתוח, הפחתת התקשורת החברתית עקב בושה מהעמיתים לחיים בכך שהניתוח כשל לאחר כל ההכנות וכל ההתרגשויות שהיו לפני הניתוח, כמובן הבעיה העיקרית שמביאה לבעיה נפשית היא הפגם הפיזי שנוצר עקב הניתוח, שיכול להיות לא נעים ובולט.

לסיכום, כשלון בעת ביצוע ניתוח הגדלת חזה גורר אותנו לבצע ניתוח הגדלת חזה נוסף, אין זה דבר פשוט לבצע ניתוח נוסף, לא מהבחינה הפיזית ולא מהבחינה הנפשית ובוודאי קיימת בעיה נוספת שלא ציינו, והיא הבעיה הכלכלית לבצע ניתוח נוסף, לכן חשוב לדעת, בעת ביצוע ניתוח הגדלת חזה, חשוב לגשת אל הפלסטיקאים המומחים ולבצע את הבדיקות המתאימות בהתאם להוראות הרופא המומחה, במהלך הניתוח, חשוב להקשיב הייטב לרופא, ולעבוד לפי ההוראות המדוייקות של המנתח.
  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS