ניתוחים פלסטיים

אתם נמצאים ב: כל מה שרציתם לדעת על ניתוחים פלסטיים > ניתוחי חזה > מאמרים ניתוחי חזה > ברנז'ה הגדלת חזה ופלסטיקה

ברנז'ה הגדלת חזה ופלסטיקה

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook
חייהם של אנשי הברנז'ה תמיד נראים לנו זוהרים ומהנים. כל אחד מאיתנו היה רוצה לחיות כמו או להיראות כמו מפורסם כזה או אחר. אנו בוחנים אותם מכף רגל ועד ראש – מה הם לובשים, איזה ניתוח פלסטי עשו, באיזו מכונית הם נוסעים, למי נולד ילד, מי התחתן וכו'.

ההתעסקות שלנו סביב המראה שלהם מחייבת אותם, אם המודע ואם לא, להיראות תמיד במיטבם, בכל סיטואציה ובכל גיל. אולם עדיין לא מצאו את נוסחת הקסם שמעכבת את הזקנה או עוצרת את הזמן, וככל הנראה גם לא ימצאו כזה דבר. כל שנותר להם הוא להסתפק במגוון הרחב של תכשירי הקוסמטיקה, וכמובן ביצוע ניתוחים פלסטיים שונים.

זו לא בושה ואפילו מהווה מקור לגאווה. המראה החיצוני של המפורסמים משפיע על הקריירה שלהם. לכן הם מנסים ככל הניתן לשמור על מראה צעיר ודינאמי, ואנחנו מצדנו אומנם מעבירים ביקורת, אך יחד עם זאת מחכים אותם.

ניתוח פלסטי נפוץ ביותר בקרב המפורסמים, בעצם בקרב המפורסמות הינו הגדלת חזה. כל דוגמנית בתחילת דרכה, או אפילו כל נערה החולמת להיות דוגמנית יודעת שגודל החזה וצורתו הם מדד קריטי והכרחי כדי לקבל קמפיין.

בעבר זה נתפס כדבר לא טבעי ואף שוביניסטי, אולם היום נשים רבות עוברות ניתוח הגדלת חזה כדי לספק את עצמן ולאו דווקא את הסביבה, ואם זה עוזה להן להגשים את חלומן להיות דוגמניות, אז למה לא?! היום הפך ניתוח הגדלת חזה לדבר שבשגרה. מפורסמות רבות כבר אינן מתביישות בכך ואף מוכנות לספר כל כך באופן גלוי לעיתונות.

כמובן ניתן להבחין בין חזה מנותח לבין חזה טבעי, אך הדבר לא משנה כלל, שכן כדי לקבל קמפיין או תפקיד כלשהו, או אפילו סתם כותרת במדור הרכילות, יש צורך אחד והוא להיראות טוב וכמה שיותר צעירה. נשים עוברות ניתוח הגדלת חזה בגילאים שונים, הכול במטרה לשמור על מראה נשי, שופע וצעיר. הגדלת חזה הוא רק אחד מבין ניתוחים פלסטיים רבים שעוברים המפורסמים : הקטנת חזה, הרמת חזה, ניתוח אף, בוטוקס בשפתיים, שאיבת שומן, הסרת שיער, והיד עוד נטויה. אולם היום, כשתחום הפלסטיקה מפותח מאוד ונגיש לכולם, אפילו ראשי ממשלה, שרים ועוד אנשים נכבדים אחרים עוברים טיפול פלסטי כדי להיראות טוב יותר בעיני הבוחרים.

מסתבר שהיופי אומנם לא קובע את המעמד אך הוא אחד המרכיבים של הרושם הראשוני החשוב ביותר, ולכן כולנו משקיעים זמן מה מול הראי לפני היציאה מהבית, בעיקר אם מדובר בפגישה חשובה.

"שקר החן והבל היופי" – כנראה לא שמעו על זה בימינו אנו!!!
  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS