ניתוחים פלסטיים

אתם נמצאים ב: > מידע על הסרת שיער בלייזר בישראל

מידע על הסרת שיער בלייזר בישראל

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook
ניתוח הסרת שיער בלייזר בישראל.
באתר הבא תוכלו לקרוא מאמרים נוספים על ניתוח הסרת שיער, כיצד מתבצע הניתוח, ומאמרים רבים נוספים.

דעות בעד ונגד על הסרת שיער בלייזר

מהם השיקולים בעד טיפול הסרת שיער? ראשית- אסתטיקה. טיפול הסרת שיער הופך את גופנו לחלק ומשווה לו מראה נקי. במקום ששיער יצוץ מבעד לחולצה או למכנסיים- נוכל ללבוש בגדים בלי חשש שכך יקרה. גופנו יהיה חלק ויפה למראה. מי שיש לו צמיחה פראית על החזה או על הגב יוכל לדמיין כמה יפה ייראה גופנו ללא שיער זה.

שנית- טיפול הסרת שיער בלייזר או באינפרא אדום מונע את הצורך לבצע הסרת שיער בעזרת גילוח או שעווה, בתדירות גבוהה יותר. טיפול הסרת שיער הוא טיפול שאומנם נמשך מספר מפגשים, אך לאחריהם צמיחת השיער מתדלדלת עד כדי אפס, וכך אין צורך להסיר שיער באופן קבוע.

מי שחושש מטיפול הסרת שיער חושש בצדק. ישנם לא מעט מכונים ומרפאות אשר הטיפול בהסרת השיער נעשה אצלם באופן לא מקצועי, ואלה גורמים לאנשים רבים לחשוש מטיפול כזה. טיפול לא מקצועי יכול לגרום לכוויות בעור, פגיעה בגידול השיער, וכמובן לאי הסרת שיער כפי שנדרש וכפי שהובטח.

אלה המעוניינים לעבור טיפול הסרת שיער בלייזר בוודאי יטענו שזה יפה יותר ונעים יותר. אחרים מרגישים נוח עם שיער גופם, ואין הם מרגישים שהשיער מפריע להם מבחינה אסתטית או גופנית. לכן המתלבטים האם לבצע טיפול שכזה צריכים לחשוב באיזה קו הם תומכים, כיצד הם חשים עם השיער על גופם, ועד כמה הם יהיו שמחים לוותר עליו או להשאירו אותו עליהם.

לחץ כאן לקבלת מידע על הסרת משקפיים
  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS