ניתוחים פלסטיים

אתם נמצאים ב: > חיטוב הגוף - צלוליט - הצרת הקפים - בוטוקס

חיטוב הגוף - צלוליט - הצרת הקפים - בוטוקס

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook

בוטוקס

בעזרת טיפול מילוי קמטים לנקות את פניכם מקמטים חדשים וישנים ולהעניק לפניכם מראה של פנים חדשות וצעירות וחלקות בדיוק כפי שזכרתם אותם. הטיפול נעשה באמצעות הזרקת חומרי מילוי למשל בוטוקס. זהו טיפול פשוט קל מהיר וללא כאבים אשר משפר את מראה פניכם למשך זמן רב וכמו כן משפר את התחושה הפנימית שלכם.

מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים הוא למעשה הסרת עור מיותר מהפנים, ומתיחת העור הנותר, כך שהקמטים נעלמים והפנים הופכות להיות חלקות. ניתוחי מתיחת פנים, נועדו, לשפר את מראה הפנים, על הסרת העור המיותר מהפנים, מתיחת ויישורם של קמטים אשר נוצרו עם הזמן.

הצרת היקפים

כולם רוצים להיראות יפים, וכל אחד ואחת אכן יכולים להיראות יפים. אחת הדרכים להשיג יופי היא באמצעות טיפולים שונים כגון טיפול הצרת היקפים, ובעזרת עיצוב וחיטוב הגוף ובאמצעות טיפולים לשם חיטוב הגוף. בעידן בו, היופי הפך להיות אחד מהנושאים המדוברים ביותר והחשובים ביותר עבור גברים ונשים כאחד, אזי, שאי אפשר להתייחס אליו בביטול, ויש להקפיד להיראות יפים, ולשמור על מראה גוף יפה. לפרטים נוספים על הצרת הקפים לחץ כאן

מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן, מתבצע על ידי הסרת שומן, ומתיחת העור של הבטן. ניתוחי מתיחת בטן, גורמים למעשה לבטן לאבד אזורים שומניים אשר היא קיבלה כתוצאה מההיריון. כדי לעבור את הניתוח, יש לבצע בדיקות מקיפות כדאי לדעת האם עור הבטן הינו גמיש מספיק כדי להימתח, והאם מצבה הרפואי של המטופלת, מאפשר לה לעבור ניתוח שכזה.

צלוליטיס

סביב שנות הארבעים לחייהן, נשים רבות מתחילות לסבול מצלוליטיס. אין זו תופעה ששייכת רק לבנות הגיל הזה, אך רוב הסובלות מתופעה זו, הן נשים בגיל זה. צלוליטיס, זו דלקת שמופיעה בעור, כתוצאה מהצטברות של חומרים מזהמים. חוסר הטיפול בחומרים אלו, עלולים לגרום לדלקות, נמקים, ולהביא לפגיעה קשה בעור עצמו.
  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS