ניתוחים פלסטיים


הרמת חזה

Click to share this page on Twitter Click to share this page on Facebook
נשים רבות חשות ששדיהן, אשר איבדו את הצורה והגודל המקורי שלהם, צריכים לעבור שינוי כלשהו. לא פעם מדובר בניתוח הרמת חזה. מדובר בנשים אשר נכנסו להיריון וסיימו את תקופת ההנקה של התינוק או התינוקת שלהן, במקרים אחרים- שדיים נפולות נוצרו כתוצאה מזקנה, שינויי משקל וכדומה. עם זאת יש לדעת מתי כדאי לעבור ניתוח זה, ומתי לא לעבור ניתוחים פלסטיים מסוג זה.

ניתוח הרמת חזה הוא אחד מניתוחי החזה הפופולאריים ביותר בקרב נשים. הוא שייך לסדרה של ניתוחי חזה שבשנים האחרונות אנו עדים יותר ויותר לקיומם. יחד עם ניתוחי הגדלת חזה או הקטנת חזה, הוא מהווה אופציה לביצוע שינוי בצורת החזה, מצבו, ואופיו. ניתוח הרמת חזה הינו ניתוח פשוט, שנמשך בין שעה וחצי עד שלוש שעות, ובו מוסרים חלקי עור ושומן אשר הסרתם מאפשרת את הרמתו מחדש.

אז מתי לא עושים ניתוח הרמת חזה ? ראשית, כמו כל ניתוח, עדיף שלא לעשות אותו כאשר הגוף נמצא בתהליכי שינוי. אישה אשר חוותה תהליך הריון צריכה לחכות שיחלפו מספר חודשים על מנת שגופה יקבל את צורתו הסופית כדי לבצע ניתוח זה, למרות אי הנעימות הפיזית והאסתטית שיש בחזה נפול.

שנית- לא נהוג לעבור ניתוח זה כאשר נמצאים בתהליך של דיאטה. מאחר ותהליך שכזה משנה מבחינה פיזית את צורת הבטן, עדיף לחכות שהתהליך יסתיים, או להחליט על הפסקתו בידיעה ברורה שאחרי הניתוח נקבל תוצאות שונות מאלה שקיווינו לקבל עם תחילת התהליך.

שלישית- לא נהוג לבצע ניתוח הרמת חזה לחזה שהוא כבד וגדול מדי. מאחר וניתוח הרמת חזה במצב זה לא ישנה את היכולת של החזה ליפול שנית. לכן מומלץ לבצע הקטנה שלו קודם לכן.

רביעית- לא מומלץ לבצע ניתוח הרמת חזה בשדיים שעברו מספר ניתוחים קודם לכן. צריך לזכור שניתוח זה, כמו ניתוחים אחרים, יוצר צלקת ומשנה את צורתם. ניתוח נוסף עלול לפגוע בהם ולהשפיע על צורתם ויופיים באופן בלתי הפיך.

מתי כן לעשות ניתוח הרמת חזה? ראשית- המצב האידיאלי הוא שהחזה קטן ונפול. במקרה זה קל להרימו וקל להשאיר אותו במצב מורם. שנית- כאשר החזה עובר שינוי טוטאלי של נפילה, ויש צורך בתיקון מבחינה אסתטית. בדרך כלל מדובר בשינוי כתוצאה מהיריון או זקנה. שלישית- כאשר רקמות העור הופכות קשות, מה שגורם לעור לאבד את גמישותו, וכך מצב השדיים נשאר נפול, ולא משנה איזה שינוי פיזיולוגי יעבור החזה.
  דף הבית |  הגדלת חזה |  צור קשר |  אודותינו |  מפת אתר | RSS ערוצי RSS